Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U1224KC9
ECW-U1224KC9
ECW-U1224KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U1224KC9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U1224KC9
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC 2820
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U1224KC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC 2820 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63659 pcs Podatkovni list ECW-U1224KC9 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm)