Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-EB1V471
EEU-EB1V471
EEU-EB1V471
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-EB1V471 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-EB1V471
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Product parameter
številka dela EEU-EB1V471 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 265623 pcs Podatkovni list EB Series, A Type Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija EB
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 349mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 453.7mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUEB1V471
P13130
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF