Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-EB2C151
EEU-EB2C151
EEU-EB2C151
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-EB2C151 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-EB2C151
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Product parameter
številka dela EEU-EB2C151 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90101 pcs Podatkovni list EB Series, A Type Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija EB
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 704mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.28A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUEB2C151
P5907
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.240" (31.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF