Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1A471
EEU-FC1A471
EEU-FC1A471
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1A471 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1A471
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Product parameter
številka dela EEU-FC1A471 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 550128 pcs Podatkovni list EEU-FC1A471 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 416.25mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 555mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC1A471
P10221
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 117 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije Automotive