Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1A472L
EEU-FC1A472L
EEU-FC1A472L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1A472L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1A472L
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC1A472L Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 108537 pcs Podatkovni list EEU-FC1A472L View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.257A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.655A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC1A472L
P10236
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 18 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije Automotive