Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1E121B
EEU-FC1E121B
EEU-FC1E121B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1E121B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1E121B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEU-FC1E121B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3989 pcs Podatkovni list FC Series, Type A
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 260mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 400mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC1E121B delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 250 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 120µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF