Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1E152B
EEU-FC1E152B
EEU-FC1E152B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1E152B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1E152B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC1E152B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116769 pcs Podatkovni list EEUFC1E152B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.556A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.945A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC1E152B delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 30 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije Automotive