Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1H4R7B
EEU-FC1H4R7B
EEU-FC1H4R7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1H4R7B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1H4R7B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC1H4R7B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1419632 pcs Podatkovni list EEUFC1H4R7B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 61.75mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 95mA @ 100kHz