EEU-FC1H560
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1H560 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | EEU-FC1H560 |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
Product parameter
| številka dela | EEU-FC1H560 | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4416 pcs | Podatkovni list | FC Series, Type A |
| Kategorija | kondenzatorji | Napetost - ocenjena | 50V |
| Toleranca | ±20% | Velikost zemljišča na površini | - |
| Velikost / dimenzija | 0.248" Dia (6.30mm) | Serija | FC |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | 234mA @ 120Hz | Ripple Current @ Visoka frekvenca | 360mA @ 100kHz |
| Ocene | AEC-Q200 | Polarizacija | Polar |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | Radial, Can |
| Druga imena | EEUFC1H560 P10322 |
delovna temperatura | -55°C ~ 105°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C | Razdalja med vodikom | 0.098" (2.50mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedanca | 400 mOhms |
| Višina - sedež (maks.) | 0.591" (15.00mm) | ESR (upornost ekvivalentne serije) | - |
| natančen opis | 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C | Zmogljivost | 56µF |