Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC2A1R0B
EEU-FC2A1R0B
EEU-FC2A1R0B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC2A1R0B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC2A1R0B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEU-FC2A1R0B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4511 pcs Podatkovni list FC Series, Type A
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija - Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.8mA @ 120Hz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFC2A1R0B
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Zmogljivost 1µF