Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC2A271L
EEU-FC2A271L
EEU-FC2A271L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC2A271L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC2A271L
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC2A271L Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110589 pcs Podatkovni list EEU-FC2A271L View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 734.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.13A @ 100kHz