Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FR1C121B
EEU-FR1C121B
EEU-FR1C121B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FR1C121B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FR1C121B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FR1C121B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija FR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 318.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 455mA @ 100kHz