Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FR1C152L
EEU-FR1C152L
EEU-FR1C152L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FR1C152L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FR1C152L
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FR1C152L Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 222509 pcs Podatkovni list EEU-FR Series(Type A)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.976A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.47A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFR1C152L
P14400
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 18 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose