Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-TP1E102
EEU-TP1E102
EEU-TP1E102
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-TP1E102 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-TP1E102
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-TP1E102 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76398 pcs Podatkovni list EEU-TP1E102 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija TP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.395A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.49A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUTP1E102
P14909
delovna temperatura -40°C ~ 135°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1000µF