Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-TP1E182B
EEU-TP1E182B
EEU-TP1E182B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-TP1E182B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-TP1E182B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-TP1E182B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72232 pcs Podatkovni list EEU-TP1E182B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija TP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.744A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.75A @ 100kHz