Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-TP1E272B
EEU-TP1E272B
EEU-TP1E272B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-TP1E272B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-TP1E272B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela EEU-TP1E272B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52298 pcs Podatkovni list EEU-TP1E272B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija TP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.208A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.3A @ 100kHz