Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-TP1E332SB
EEU-TP1E332SB
EEU-TP1E332SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-TP1E332SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-TP1E332SB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs750 pcs
1250 pcs2500 pcs6250 pcs
Product parameter
številka dela EEU-TP1E332SB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68949 pcs Podatkovni list EEU-TP1E332SB View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija TP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.368A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.47A @ 100kHz