Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELC-3FN100M
ELC-3FN100M
ELC-3FN100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELC-3FN100M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELC-3FN100M
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela ELC-3FN100M Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 270978 pcs Podatkovni list ELC3xN Choke Coils
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded