Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELC-3FN2R2N
ELC-3FN2R2N
ELC-3FN2R2N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELC-3FN2R2N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELC-3FN2R2N
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 2.2UH 1A 120 MOHM SMD
Product parameter
številka dela ELC-3FN2R2N Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 2.2UH 1A 120 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 262121 pcs Podatkovni list ELC3xN Choke Coils
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded