Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-FB330KF
ELJ-FB330KF
ELJ-FB330KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-FB330KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-FB330KF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 33UH 175MA 3.1 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ELJ-FB330KF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 33UH 175MA 3.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5322 pcs Podatkovni list ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija FB Ocene -
Q @ Frek 50 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena ELJFB330KF
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 12MHz natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 175mA 3.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Trenutna ocena 175mA