Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-FB3R3KF
ELJ-FB3R3KF
ELJ-FB3R3KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-FB3R3KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-FB3R3KF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 3.3UH 380MA 660 MOHM
Product parameter
številka dela ELJ-FB3R3KF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 3.3UH 380MA 660 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4503 pcs Podatkovni list ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija FB Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.96MHz Pakiranje Original-Reel®