Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-FB560JF
ELJ-FB560JF
ELJ-FB560JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-FB560JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-FB560JF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD
Product parameter
številka dela ELJ-FB560JF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4781 pcs Podatkovni list ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija FB Ocene -
Q @ Frek 40 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)