Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-FB560KF
ELJ-FB560KF
ELJ-FB560KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-FB560KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-FB560KF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD
Product parameter
številka dela ELJ-FB560KF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4466 pcs Podatkovni list ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija FB Ocene -
Q @ Frek 40 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena ELJFB560KF
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 125mA 4.7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.7 Ohm Max Trenutna ocena 125mA