Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-NJR22JF2
ELJ-NJR22JF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-NJR22JF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-NJR22JF2
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 220NH 120MA 2.2 OHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5942 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela ELJ-NJR22JF2 Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 220NH 120MA 2.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5942 pcs Podatkovni list ELJ-NJ(R) Series Spec SheetELJ-Rx,Nx,Fx,SA,Px,EA,Qx
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija NJ Ocene -
Q @ Frek 25 @ 100MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ELJNJR22JF2
PCD1521TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Non-Magnetic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Trenutna ocena 120mA