Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-NK18NJF
ELJ-NK18NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-NK18NJF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-NK18NJF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5804 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ELJ-NK18NJF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5804 pcs Podatkovni list ELJ-NKzzzzF Spec SheetELJ-Rx,Nx,Fx,SA,Px,EA,Qx
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija NK Ocene -
Q @ Frek 27 @ 250MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena ELJNK18NJF
PCD1615TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 18nH Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.8GHz natančen opis 18nH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 270 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Trenutna ocena 430mA