ELJ-QF4N7ZF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-QF4N7ZF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ELJ-QF4N7ZF |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | FIXED IND 4.7NH 360MA 170 MOHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | ELJ-QF4N7ZF | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 4.7NH 360MA 170 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 502303 pcs | Podatkovni list | ELJ-QF,QE Series Datasheet |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Multilayer |
| Toleranca | ±0.2nH | Paket naprave za dobavitelja | 0402 (1005 Metric) |
| Velikost / dimenzija | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | QF | Ocene | - |
| Q @ Frek | 10 @ 100MHz | Pakiranje | Original-Reel® |
| Paket / primer | 0402 (1005 Metric) | Druga imena | PCD2400DKR |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ceramic |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvenca induktivnosti - preskus | 100MHz |
| Induktivnost | 4.7nH | Višina - sedež (maks.) | 0.022" (0.55mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | 4.8GHz | natančen opis | 4.7nH Unshielded Multilayer Inductor 360mA 170 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 170 mOhm Max | Trenutna ocena | 360mA |