ELJ-QF6N2ZF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-QF6N2ZF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ELJ-QF6N2ZF |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | FIXED IND 6.2NH 330MA 250 MOHM |
Product parameter
| številka dela | ELJ-QF6N2ZF | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 6.2NH 330MA 250 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 664187 pcs | Podatkovni list | ELJ-QF,QE Series Datasheet |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Multilayer |
| Toleranca | ±0.2nH | Paket naprave za dobavitelja | 0402 (1005 Metric) |
| Velikost / dimenzija | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | QF | Ocene | - |
| Q @ Frek | 10 @ 100MHz | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 0402 (1005 Metric) | Druga imena | ELJQF6N2ZF P14854TR |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ceramic |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvenca induktivnosti - preskus | 100MHz |
| Induktivnost | 6.2nH | Višina - sedež (maks.) | 0.022" (0.55mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | 4.3GHz | natančen opis | 6.2nH Unshielded Multilayer Inductor 330mA 250 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 250 mOhm Max | Trenutna ocena | 330mA |