Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-6YEB363V
ERA-6YEB363V
ERA-6YEB363V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-6YEB363V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-6YEB363V
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 36K OHM 0.1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ERA-6YEB363V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 36K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 553878 pcs Podatkovni list Line Card CatalogERA-(3Y,6Y) Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.125W, 1/8W Napetost - razčlenitev 0805
Debelina (maks.) ±25ppm/°C Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)