Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-6YEB430U
ERA-6YEB430U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-6YEB430U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-6YEB430U
Proizvajalec Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ERA-6YEB430U Proizvajalec Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4953 pcs Podatkovni list
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERA-6Y
Odpornost 43 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena ERA6YEB430U delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 43 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film