Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-6CWFR010V
ERJ-6CWFR010V
ERJ-6CWFR010V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-6CWFR010V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-6CWFR010V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-6CWFR010V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 655381 pcs Podatkovni list ERJ Series, Low Resistance
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±75ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm) Serija ERJ
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W