Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-6CWFR012V
ERJ-6CWFR012V
ERJ-6CWFR012V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-6CWFR012V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-6CWFR012V
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 0.012 OHM 1% 1/2W 0805
Product parameter
številka dela ERJ-6CWFR012V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 0.012 OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 740830 pcs Podatkovni list ERJ Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.5W, 1/2W Napetost - razčlenitev 0805
Debelina (maks.) ±75ppm/°C Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)