Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-B2CFR02V
ERJ-B2CFR02V
ERJ-B2CFR02V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-B2CFR02V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-B2CFR02V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.02 OHM 1W 1206 WIDE
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-B2CFR02V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.02 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 800543 pcs Podatkovni list ERJ-B2CFR02V View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 0/ +300ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0612
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija ERJ
Odpornost 20 mOhms Moč (Watts) 1W