Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-B2CFR03V
ERJ-B2CFR03V
ERJ-B2CFR03V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-B2CFR03V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-B2CFR03V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.03 OHM 1W 1206 WIDE
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-B2CFR03V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.03 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 620011 pcs Podatkovni list ERJ-B2CFR03V View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0612
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija ERJ
Odpornost 30 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Druga imena ERJB2CFR03V delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 30 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Sestava Thick Film