Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-PB6D3601V
ERJ-PB6D3601V
ERJ-PB6D3601V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-PB6D3601V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-PB6D3601V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/4W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-PB6D3601V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
Odpornost 3.6 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W