Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-PB6D3653V
ERJ-PB6D3653V
ERJ-PB6D3653V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-PB6D3653V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-PB6D3653V
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 365K OHM 0.5% 1/4W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs65535 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-PB6D3653V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 365K OHM 0.5% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.25W, 1/4W Napetost - razčlenitev 0805
Debelina (maks.) ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)