Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E08F751
ERZ-E08F751
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-E08F751 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-E08F751
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 750V 3.5KA DISC 11.5MM
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-E08F751 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 750V 3.5KA DISC 11.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 417467 pcs Podatkovni list ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 750V
Napetost Varistorja (Min) 675V Napetost Varistorja (Max) 825V
Serija ZNR® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 11.5mm Druga imena ERZE08F751
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 615V Največji AC volt 460V
Energija 100J natančen opis 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz