Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E10A102CS
ERZ-E10A102CS
ERZ-E10A102CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-E10A102CS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-E10A102CS
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 12.5MM
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-E10A102CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 12.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 457449 pcs Podatkovni list ERZ-E Series, ZNR Type DERZ-E10 New Prod Intro
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 1kV
Napetost Varistorja (Min) 900V Napetost Varistorja (Max) 1.1kV
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 12.50mm Druga imena ERZE10A102CS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 825V Največji AC volt 625V
Energija 182J natančen opis 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 200pF @ 1kHz