Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-24V101JX
EXB-24V101JX
EXB-24V101JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-24V101JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-24V101JX
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-24V101JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4781407 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXB24V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0404
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 100 Moč na element 62.5mW