Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-24V113JX
EXB-24V113JX
EXB-24V113JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-24V113JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-24V113JX
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 11K OHM 0404
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-24V113JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 11K OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6434202 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXB24V SpecEXB24V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0404
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 11k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex
Druga imena EXB24V113JX delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) natančen opis 11k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex