Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-V4V302JV
EXB-V4V302JV
EXB-V4V302JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-V4V302JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-V4V302JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-V4V302JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3787338 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0606
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 3k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0606, Concave
Druga imena EXBV4V302JV delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave