Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-V4V332JV
EXB-V4V332JV
EXB-V4V332JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-V4V332JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-V4V332JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-V4V332JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5196708 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0606
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 3.3k Moč na element 62.5mW