Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC1-H-DC100V-F
HC1-H-DC100V-F
HC1-H-DC100V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC1-H-DC100V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC1-H-DC100V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC1-H-DC100V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10389 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 80 VDC
Izklop napetosti (min) 10 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 100VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 10 kOhms
Moč tuljave 1 W Tok tekočine 11.0mA