Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC1-H-DC12V-F
HC1-H-DC12V-F
HC1-H-DC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC1-H-DC12V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC1-H-DC12V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela HC1-H-DC12V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10785 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 255-2748
HC1-H-DC12V-F-ND
HC1HDC12VF
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 160 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 75.0mA