Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC4D-H-DC12V
HC4D-H-DC12V
HC4D-H-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4D-H-DC12V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4D-H-DC12V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC4D-H-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6644 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 255-5289
HC4D-H-DC12V-ND
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 3A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 160 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 75.0mA