Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC4D-H-DC48V
HC4D-H-DC48V
HC4D-H-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4D-H-DC48V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4D-H-DC48V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V
Product parameter
številka dela HC4D-H-DC48V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6590 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 38.4 VDC
Izklop napetosti (min) 4.8 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 3A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 2.6 kOhms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 18.5mA