Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > HC4E-H-AC115V
HC4E-H-AC115V
HC4E-H-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4E-H-AC115V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4E-H-AC115V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela HC4E-H-AC115V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5704 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 92 VAC
Izklop napetosti (min) 34.5 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 255-1923
255-1923-ND
HC4E-H-AC115V-ND
HC4EHAC115V
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 115VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 10.4mA