Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > HC4E-H-AC12V
HC4E-H-AC12V
HC4E-H-AC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4E-H-AC12V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4E-H-AC12V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Product parameter
številka dela HC4E-H-AC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5246 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC
Izklop napetosti (min) 3.6 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 12VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 100mA