Domov > Izdelki > industrijski Controls > Merilniki plošča - Števci, Hour > LC4H-R4-AC240VS
LC4H-R4-AC240VS
LC4H-R4-AC240VS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LC4H-R4-AC240VS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LC4H-R4-AC240VS
Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 4 CHAR 100-240V PNL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LC4H-R4-AC240VS Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 4 CHAR 100-240V PNL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1274 pcs Podatkovni list LC4H
Kategorija industrijski Controls Utež -
Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC Tip Preset
Oblika časa - Sklop zaključka Screw Terminal
Serija LC4H Ponastaviti External, Front Panel
Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm Vrsta izhoda Relay
Druga imena 255-1219
LC4HR4AC240VS
delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa No Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Vrsta zaslona LCD - Dual Color Characters, Backlight Znaki prikaza - višina -
Count Rate 30Hz, 5kHz