Domov > Izdelki > industrijski Controls > Merilniki plošča - Števci, Hour > LC4H-R4-AC24V
LC4H-R4-AC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LC4H-R4-AC24V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LC4H-R4-AC24V
Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 913 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LC4H-R4-AC24V Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 913 pcs Podatkovni list LC4H
Kategorija industrijski Controls Utež -
Napetost - oskrba 24VAC Tip Batch, Tachometer, Totalizer
Oblika časa - Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal)
Serija LC4H Ponastaviti External, Front Panel
Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm Vrsta izhoda Relay
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa No Voltage
Znaki prikaza - višina - Count Rate 30Hz, 5kHz
Podobni izdelki
  • del #:LC48
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:TVS DIODE 48V 85.5V DO202AA