Domov > Izdelki > industrijski Controls > Časovni zamik Relays > LT4HW-DC24VS
LT4HW-DC24VS
LT4HW-DC24VS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LT4HW-DC24VS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LT4HW-DC24VS
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 987 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LT4HW-DC24VS Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 987 pcs Podatkovni list LT4H-W Series
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 12 ~ 24VDC